پیوندها

دسته بندی محصولات

دانلود کاتالوگ

کاتالوگ TES

دانلود کاتالوگ فارسی محصولات کمپانی TES & PROVA تایوان

Download

کاتالوگ OWON

دانلود کاتالوگ فارسی تجهیزات الکترونیکی کمپانی OWON

Download

در ماشین آلات صنعتی، اندازه گیری ارتعاشات با مقادیر بالا به دلیل اثرات بسیار مخرب آن بسیار اهمیت دارد. با استفاده از سنسور اندازه گیری شتاب، سرعت و جابجایی دستگاه ارتعاش سنج  میتوان به پایش لرزش ، پیکر بندی مناسب موتورهای دوار پی برد و اقدامات لازم جهت پیشگیری از آسیب جدی به ماشین آلات و افزایش راندمان کاری به عمل آورد.

 

لرزش سنج دیجیتال دیتالاگر tes-3110

لرزش سنج دیتالاگر مدل TES-3101

در حسگر ویبریشن متر مدل TES-3101، از تراشه ی پیزوالکتریکی استفاده شده است که سیگنال الکتریکی (میلی ولت) خروجی، متناسب با مقدار لرزش میباشد.لرزش سنج TES-3101 در مقایسه با ویبریشن متر مدل TES-3100، دارای کابل USB و نرم افزار جهت دانلود داده ها ی ذخیره شده در حافظه 4 گیگا بایتی آن به صورت فایل اکسل می باشد.

ادامه مطلب...

vibration meter, tes-3100

ارتعاش سنج پرتابل TES-3100

لرزش سنج (Vibration Meter) مدل TES-3100، ویبرومتری دیجیتال با سنسور پیزوالکتریکی میباشد که قابلیت اندازه گیری دامنه ارتعاشات شامل سه پارامتر سرعت ، شتاب و جابجایی را دارد. جهت اندازه گیری ارتعاش با این لرزش سنج سنسور باید به صورت دستی در محل مورد نظر نگهداشته میشود. vibration meter جهت کنترل لرزش و ارتعاش ابزارها و ماشین های دوار از قبیل توربین ژنراتور، پمپ، یاتاقان، موتور، فن و ...مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب...