شرکت صائن نمایندگی انحصاری TES تایوان در ایران

کمپانی TES  (تی ای اس ) یک تولید کننده ی ابزار تست حرفه ای است که به انواع تجهیزات اندازه گیری دستی و رومیزی پرداخته است. هدف این شرکت ارائه محصولات با کیفیت بالا و متناسب با نیازهای هر مشتری است.

شرکت TES تایوان، در سال 1988 با سرمایه گذاری ناخالص اولیه 1,000,000 دلار تاسیس شد و خط تولید آن بر روی تسترهای ارزان قیمت با عملکردهای اساسی متمرکز بود.

اگرچه ما در دو سال اول, دانش طراحی زیادی را در آن حوزه خاص به دست آورده بودیم، تصمیم گرفتیم خط تولید خود را به تسترهای دیجیتال پیشرفته ارتقا دهیم. به منظور ارائه محصولات با کیفیت بالا، تجهیزات SMT و خطوط مونتاژ تمام اتوماتیک در شرکت به کار گرفته شد. عزم و تلاش و تمرکز ما بر روی خط تولید به تدریج به سمت تجهیزات تست و اندازه گیری دیجیتال با کیفیت بالا تغییر کرده است.

 

به دلیل افزایش تعداد رایانه‌های شخصی، ما قابلیت‌های ثبت داده و دیتالاگر بودن و اشتراک رایانه ای را روی بسیاری از نجهیزات پیاده‌سازی کردیم. همچنین شروع به ارائه نظارت بر محیط زیست و ابزار پزشکی کردیم. یکی از دستگاه های مورد تایید سازمان محیط زیست میتوان به صداسنج TES-1353S اشاره نمود ....

در حال حاضر TES به یک شرکت با بیش از 100 کارمند و با درآمد سالانه 10,000,000 دلار تبدیل شده است. ما یک تیم تحقیق و توسعه عالی برای توسعه و طراحی محصولات جدید و محصولات سفارشی با توجه به مشخصات مورد نیاز بازار داریم.

فروش محصولات ما در سراسر جهان و دریافت رضایت مشتریان باعث خوشحالی ما میگردد. اگر به هر یک از محصولات ما علاقه مند هستید یا به دنبال اطلاعاتی هستید، مستقیماً با کمپانی TES و  یا نمایندگی فروش ما در کشور خود تماس بگیرید. رسیدگی به نیازهای شما باعث افتخار ما خواهد بود.

 

شرکت صائن نمایندگی انحصاری کمپانی TES (تس) تایوان در ایران می باشد که افتخار دارد، بتواند با  تأمين و ارائه خدمات تجهيزات تست و اندازه گيري این کمپانی معتبر ،نقش مهمی در زمینه ارتقا، سطح علمی و پیشرفت کشور بردارد.

برخی از تجهیزات کمپانی TES تایوان عبارتند از:

مهندسی بهداشت محیط حرفه ای HSE و عوامل فیزیکی محیطی :

صداسنج، صوت سنج، دسیبل سنج، صداسنج ساده، صداسنج LEQ ، صداسنج آنالیزور دار

دستگاه اندازه گیری امواج الکترومغناطیسی، گوس متر، تسلامتر، RFسنج

بادسنج هات وایر ، بادسنج پروانه ای، سرعت سنج هوا، فلومتر، ...

ارت سنج، تست مقاومت زمین، ارت سنج سه سیمه و کلمپی

دزیمتر، نویز دزیمتر، Dosimeter، نویز بج

روشنایی سنج، نورسنج ، لوکس متر

ارتعاش سنج صنعتی

درخشندگی سنج، لومینانس متر

دستگاه های اندازه گیری پارامترهای کیفی آب همچون کدورت سنج، اسید سنج PH، سختی سنج و....

تجهیزات اندازه گیری الکتریکال:

کالیبراتورهای جریان ولتاژ، پاورآنالایزر، مولتی متر دیجیتال، سولار پاور متر، تشعشع سنج، تستر فتوولتائیک، تاکومتر یا دورسنج لیزری تماسی،، کلمپ آمپر متر، تستر کابل شبکه، تستر باطری، آنالایزر رنگ، RCD تستر

جهت مشاوره و دریافت تجهیزات تست و اندازه گیری و یا ارائه خدمات برند تس TES با شرکت صائن با شماره 88936611-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دسته بندی محصولات

Open menu