ارتعاش سنج ، ویبریشن متر

در ماشین آلات صنعتی، اندازه گیری ارتعاشات با مقادیر بالا به دلیل اثرات بسیار مخرب آن بسیار اهمیت دارد. با استفاده از سنسور اندازه گیری شتاب، سرعت و جابجایی دستگاه ارتعاش سنج  میتوان به پایش لرزش ، پیکر بندی مناسب موتورهای دوار پی برد و اقدامات لازم جهت پیشگیری از آسیب جدی به ماشین آلات و افزایش راندمان کاری به عمل آورد.

 

لرزش سنج دیجیتال دیتالاگر tes-3110

لرزش سنج دیتالاگر مدل TES-3101

در حسگر ویبریشن متر مدل TES-3101، از تراشه ی پیزوالکتریکی استفاده شده است که سیگنال الکتریکی (میلی ولت) خروجی، متناسب با مقدار لرزش میباشد.لرزش سنج TES-3101 در مقایسه با ویبریشن متر مدل TES-3100، دارای کابل USB و نرم افزار جهت دانلود داده ها ی ذخیره شده در حافظه 4 گیگا بایتی آن به صورت فایل اکسل می باشد.

ادامه مطلب...

vibration meter, tes-3100

ارتعاش سنج پرتابل TES-3100

لرزش سنج (Vibration Meter) مدل TES-3100، ویبرومتری دیجیتال با سنسور پیزوالکتریکی میباشد که قابلیت اندازه گیری دامنه ارتعاشات شامل سه پارامتر سرعت ، شتاب و جابجایی را دارد. جهت اندازه گیری ارتعاش با این لرزش سنج سنسور باید به صورت دستی در محل مورد نظر نگهداشته میشود. vibration meter جهت کنترل لرزش و ارتعاش ابزارها و ماشین های دوار از قبیل توربین ژنراتور، پمپ، یاتاقان، موتور، فن و ...مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب...

دسته بندی محصولات

Open menu