اسیلوسکوپ 4 کاناله ارزان قیمت SDS-1104

اسیلوسکوپ 4 کاناله ارزان قیمت 100MHzمدل SDS-1104  کمپانی OWON

OWON SDS1104 4CH Series Economical Type Digital Oscilloscope

اسیلوگراف دیجیتال مدل SDS-1104 ، ارزانترین اسیلوسکوپ 4 کاناله OWON با پهنای باند 100 مگاهرتز میباشد که با نرخ نمونه برداری 1 گیگا سمپل بر ثانیه  شکل موج نهایی را با وضوح بالا به نمایش در میاورد. اسیوسکوپ سری SDS 1000 ، به دلیل طراحی مهندسی و بدنه فوق العاده باریک و سبک (1.1کیلوگرم) براحتی قابل حمل می باشد. اسکوپ مدل SDS1104 قابلیت ارتباط با نرم افزارهای کاربردی برنامه نویسی و کنترل داده همچون SCPI و LabVIEW را دارد. علاوه بر این دارای دو پورت USB 2.0 Host و USB Storage Device جهت ذخیره نقاط شکل موج تا 20k میباشد.

اسیلوسکوپ نوعی ابزار تست الکترونیکی است که ولتاژهای مختلف سیگنال به صورت تابعی از زمان را به صورت گرافیکی نمایش می دهد. خصوصیات شکل موج نمایش داده شده مانند دامنه، فرکانس، زمان افزایش، فاصله زمانی، اعوجاج و سایر موارد را میتوان توسط این scope تجزیه و تحلیل کرد. در ابتدا، محاسبه این مقادیر توسط اسکوپ های آنالوگ CRO و مقیاس های تعبیه شده در صفحه نمایش آن به صورت دستی انجام میگرفت. در حالیکه اسیلوسکوپ های دیجیتال مدرن همچون SDS1104 این خصوصیات را مستقیماً محاسبه و نمایش دهند.

از اسیلوسکوپ در علم پزشکی ، مهندسی ، خودرو و صنعت ارتباطات از راه دور ، نگهداری تجهیزات الکترونیکی و کارهای آزمایشگاهی، تجزیه و تحلیل سیستم احتراق خودرو یا نمایش شکل موج ضربان قلب به عنوان الکتروکاردیوگرام استفاده می شود .

مشخصات فنی:

اسیلوسکوپ دیجیتال 100MHz چهارکاناله ( فوق العاده اقتصادی) SDS1104 ساخت کمپانی OWON

ارزانترین اسیلوسکوپ 4 کاناله
×

-  4 کاناله به همراه 4 عدد پراپ

-  پهنای باند 100 مگاهرتز

- رزولوشن 8bit

- دیجیتال و حافظه دار

-  سرعت نمونه برداری 1GS/s

-  صفح نمایش 7 اینچی با وضوح بالا

- پشتیبانی از SCPI و LabVIEW

- دارای حالت نمایش  snapshot

- طول ثبت سیگنال  20K

- قابلیت ذخیره سازی 16  شکل موج مختلف

- طراحی مهندسی با بدنه باریک و فوق العاده سبک (1.1کیلوگرم)

- پورت‌ های خروجی USB 2.0 Host and USB Storage Device

- دارای توابع  +, -, ×, ÷, FFT ,invert

- ماکزیمم ولتاژ ورودی (VP-P) 400V

-  39 نوع اندازه گیری اتوماتیک:

Vmax, Vmin, Vpp, Vtop, Vbase, Vamp, Vavg, Vrms, Cycle RMS, Cursor RMS, Overshoot, Preshoot, Freq, Period, Rise Time, Fall Time, +Width, -Width, +Duty Cycle, -Duty Cycle, Screen Duty, FRR, FRF, FFR, FFF, LRR, LRF, LFR, LFF, Delay A→B ↑, Delay A→B↓, Phase A→B ↑, Phase A→B↓, +Pulse Count, -Pulse Count, Rise Edge Count, Fall Edge Count, Area, Cycle Area

دسته بندی محصولات

Open menu